Prvo zatiranje ameriškega škržatka

skrzatekSlužba za varstvo rastlin Republike Slovenija obvešča vinogradnike, da je nastopilo obdobje prvega zatiranja ameriškega škržatka, prenašalca zlate trsne rumenice, ki je nevarna karantenska bolezen. Zatiranje ameriškega škržatka je obvezno v vseh vinogradih razmejenega območja zlate trsne rumenice, ki obsega celotno vinorodno deželo Posavje, opravite ga do vključno 1. julija.

Preberi več (Služba za varstvo rastlin)>>>

Karsia - novosti v 2019 >>>

savaavtoMF PROJEKT logo crop