Zbiranje vzorcev za 42. teden cvička

Zainteresirane članice in člane društva obveščamo, da bomo vzorce za ocenjevanje vin, ki bo potekalo v okviru 42. tedna cvička, zbrali od 12. do 14. aprila (sobota, nedelja, ponedeljek). Na ocenjevanju lahko s svojimi vzorci sodelujete vsi, ki ste na našem društvenem ocenjevanju dosegli kriterij za podelitev diplome (srebrne, zlate, velike zlate) in imate pridelek prijavljen na Upravni enoti. Za predajo vzorca se dogovorite s Stanetom Možičem ali nam Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.o vaši nameri preko e-pošte. Cena po vzorcu znaša 17 €, oddati pa bo potrebno dve steklenici vzorca.

Karsia - novosti v 2019 >>>

savaavtoMF PROJEKT logo crop