32. društveno ocenjevanje vin

deg2014 (4)V soboto, 15. februarja sta dve degustacijski komisiji ocenili naša vina, ki smo jih prinesli na 32. društveno ocenjevanje vin. Uvrščene vzorce boste lahko na občnem zboru, kot običajno, tudi poskusili. Kakovost naših vin je tudi letos dobra, vendar predvsem zaradi vremenskih okoliščin v lanskem letu ni povsem primerljiva z nekaterimi zadnjimi (bolj uspelimi) letniki.

Diplome in priznanja za uvrščena vina boste prejeli na občnem zboru, 28. februarja v Boštanju.

VEČ (rezultati in mnenje predsednikov komisij)>>>

knjiga

Ljudje in trta ob sotočju Save in Mirne