Filter za vino

filterDruštvo razpolaga s ploščnim filtrom za filtracijo vin, s priborom (črpalka, cevi primerne dolžine...), kar številni s pridom izkoriščate. Članice in člani s plačano članarino se za najem filtrirne naprave dogovorite z enim od skrbnikov, Stanetom Možičem oz. Emilom Strlekarjem.

Pričakujemo, da pri prevzemu, oddaji in uporabi filtra sledite napotkom za omejevanje tveganj za okužbo z novim korona virusom.

Pravila o uporabi filtrirne naprave >>>

Z zvezi s tem vas obveščamo,da je podjetje METROB, v sodelovanju z DV Sevnica-Boštanj, za vse člane društva pripravilo akcijsko ponudbo filtrnih slojnic BECOPAD. Več v prilogi. Pri plačilu se predstavite kot član društva, 10 % popust pa lahko koristite v vseh poslovalnicah KZ Sevnica, v sevniški občini.

Lepe pozno-jesenske dni vam želimo!

Webp.net gifmaker

KZ logo2015logo MastnakKZlogo2021