Prenovljena spletna stran

V prvih dneh septembra smo obnovili našo spletno stran. Verjamemo, da boste naši zvesti obiskovalci ostali tudi v bodoče, potrudili se bomo, da vam bodo aktualni napotki in koristne informacije vedno na voljo. Spletna stran je prilagojena tudi starejšim različicam internetnih brskalnikov, v kolikor se v IE ne prikaže pravilno (zamik v meniju...), boste težavo odpravili s klikom na gumb »Združljivostni pogled«: 8f153c7e-2384-4922-95f6-ae9919063999 34

Od 3. septembra vam je na voljo tudi nova spletna stran Zveze društev vinogradnikov Dolenjske, najdete jo na naslovu www.zdvd.si.

Karsia - novosti v 2019 >>>

savaavtoMF PROJEKT logo crop