Strokovno predavanje, Karsia

trtaobv

Vabimo vas na srečanje s strokovnjakom podjetja Karsia d.o.o. Med nami bo MARJAN KRAGL, univ. dipl. ing. agr..

Strokovno predavanje bo v Gostišču Felicijan v Dolenjem Boštanju, v četrtek 29. marca ob 18. uri. Predstavljene bodo novosti na trgu FFS v letošnjem letu, predvsem za podjetje Karsia. Tudi letos pa boste lahko slišali glavne napotke za učinkovito zaščito in prehrano vinske trte. Udeleženci boste prejeli publikacijo »Pikapolon`ca«.

Karsia - novosti v 2019 >>>

savaavtoMF PROJEKT logo crop