DV Sevnica-Boštanj - 33. društveno ocenjevanje vin

glava mobile

33. društveno ocenjevanje vin

DSC 0256Na že 33. društvenem ocenjevanju smo 28. februarja ocenili 111 vin, od tega tudi 17 vzorcev, s katerimi so se člani vseh štirih vinogradniških društev občine Sevnica potegovali za naslov "županovo vino 2015". Diplome in priznanja za uvrščena vina bomo razdelili na občnem zboru, 14. marca v Sevnici, ob tej priložnosti jih boste lahko tudi poskusili.

Z vini, za katera bo podeljena ena od diplom (srebrna, zlata ali velika zlata), lahko sodelujete na ocenjevanju, ki bo potekalo v okviru 43. tedna cvička.

REZULTATI IN MNENJE KOMISIJE>>>