Strokovna konferenca o modri frankinji

MF,konferenca

V četrtek, 27. novembra 2014, je v okviru projekta »Modra frankinja – žametno vino Posavja« v Vinski kleti Mastnak v Orešju pri Sevnici potekala strokovno predstavitvena konferenca na temo modre frankinje.
Glavni organizator dogodka je bil KŠTM Sevnica. Preberi več o dogodku>>>

Na spletnem portalu www.modra-frankinja.com so v rubriki "Članki"  (http://www.modra-frankinja.com/clanki.html) objavljeni strokovni članki za projekt "Modra frankinja - žametno vino Posavja" uglednih slovenskih avtorjev. Vabljeni k ogledu z upanjem, da vam bodo vsebine pomagale pri pridelavi in dvigu kakovosti modre frankinje.

Karsia - novosti v 2019 >>>

savaavtoMF PROJEKT logo crop