Obisk spletne strani v času trgatve

obisk spl strani okt14

Hvala za vaše zaupanje! V času trgatve se je obisk naše spletne strani močno povečal. V zadnjih 30 dneh si je vsebine na straneh www.drustvo-vinogradnikov.si ogledalo krepko čez 7000 obiskovalcev, na njih ste se v povprečju zadržali 3 minute in pol (skupno preko 400 ur). Dejstvo, da naši zvesti obiskovalci spoznavate dodano vrednost in trud, ki ga vlagamo v spletno stran DV Sevnica-Boštanj, nas tudi v bodoče zavezuje k odgovornemu oblikovanju naših skupnih vsebin na način, ki bo zadovoljeval širok krog članov našega društva in obiskovalcev iz drugih krajev.

basf pomanjsan