47. Teden cvička

47TCLetošnji, že 47. teden cvička, bo ponovno v Trebnjem. Tako so se odločili v Zvezi društev vinogradnikov Dolenjske, pri čemer so jih soglasno podprla tri trebanjska vinogradniška društva (Čatež, Lisec–Dobrnič in Trebnje) in trebanjska občina. Glavnina dogodkov bo potekala od petka, 24., do nedelje, 26. maja, organizirane pa bodo še druge prireditve.

NAPOVEDNIK (47. Teden cvička) >>>

Iz našega društva se bomo organizirano udeležili otvoritvene povorke, ki bo v petek, 24. maja.

V aprilu bo potekalo ocenjevanje vin ZDVD, gre za najbolj množično ocenjevanje vin, ki se organizira v Sloveniji. Vsi, ki ste na našem zadnjem društvenem ocenjevanju vin prejeli srebrno, zlato ali veliko zlato diplomo, lahko s temi vzorci sodelujete. Vzorce za teden cvička lahko oddate v ponedeljek, 8. aprila 2019, od 18. do 20. ure v Bifeju Teraž v Boštanju. Cena za vzorec znaša 18 EUR (potrebni sta 2 steklenici, oz. 3, če kandidirate za kralja cvička).

Karsia - novosti v 2019 >>>

savaavtoMF PROJEKT logo crop