Prikaz naše spletne strani na pametnih telefonih

mobilna apl.Ugotavljamo, da okvirno tretjina dostopov do naše spletne strani poteka preko pametnih telefonov. Večina naših obiskovalcev takšen način uporablja vsaj občasno, nekateri pa skoraj vedno.

Da bo prikaz naših objav čim bolj uporaben in všečen tudi na vaših pametnih telefonih, smo spletno stran primerno optimizirali. Verjamemo, da vam bomo na ta način naše objave, ki jih pridno spremljate, še bolj približali.

Preverite (če še niste) in Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled., kako se vam zdi. Veseli bomo vaše povratne informacije.

Karsia - novosti v 2019 >>>

savaavtoMF PROJEKT logo crop